fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film
E, 14.09
T, 15.09
K, 16.09
N, 17.09
R, 18.09
L, 19.09
Eile
Täna
Homme
K, 23.09
N, 24.09
R, 25.09
L, 26.09
P, 27.09
E, 28.09
00:10
Külm sõda
Draama, Muusika, Ajalooline, Filmid, Poola, Prantsuse, 2018. Aasta, 12+
In the 1950s, a music director falls in love with a singer and tries to persuade her to flee communist Poland for France.
02:00
Viiskümmend vabastatud varjundit
Draama, Romantika, Thriller, Filmid, USA, 2018. Aasta, 18+
E.L. Jamesi erootilise bestselleri ekraniseeringu kolmas osa, "Viiskümmend vabastatud varjundit" on viimane vaatus kahe kuulsa armastaja kirglikust ja keerulisest lembeloost. Pärast naasmist Euroopast on noored tagasi Seattle'is ja asuvad oma tööde manu. Kohanenud tavarütmiga hakkavad pinged taas pinnale kerkima, Anastasia üleastumised ülehoolitseva ja kontrolliva mehe keeldudest tekitavad suhetes pahameelt ja vastuseisu. Ana teadis, et Christian pole mees, keda on kerge armastada ning koos olemine esitab väljakutseid, mida kumbki neist ei oska aimatagi. Naine peab õppima, kuidas jagada mehe elustiili, ilma et peaks ohverdama ennast ja oma iseseisvust, ning Grey peab üle saama oma kinnisideest Anastasiat kontrollida ja jätma sinnapaika teda ikka veel kummitavad õudused. Nüüd, olles lõpuks koos, on noorte päralt armastus, kirg, lähedus, rikkus ja maailm täis piiramatuid võimalusi. Ent just siis, kui tundub, et kõik on täiuslik, teeb kuri saatus teoks Ana õudusunenäod...
04:10
Poissmehed
Komöödia, Draama, Filmid, USA, 2017. Aasta, 16+
Pärast naise varajast surma kolib leinav isa koos oma teismelise pojaga teise riigi otsa, et alustada erakoolis õpetajana tööd. Nende elu saab uue suuna tänu kahele ainulaadsele naisele, kes õpetavad neid uuesti elama ja armastama.
06:00
Eile veel
Komöödia, Filmid, Hiina, USA, Jaapan, 2019. Aasta, 12+
Jack Malik (Himesh Patel) on keskpärane laulukirjutajast muusik ühes tillukeses Inglise rannakolkas. Tema suured unistused on hakanud kiirelt tuhmuma hoolimata lapsepõlvesõber Ellie (Lily James) entusiastlikust toetusest. Kuid siis, ühel pimedal õhtul, põrkab Jack oma jalgrattal kokku bussiga ja lendab laias kaares läbi õhu. Just selsamal hetkel toimub globaalne elektrikatkestus. Õnnetusest toibudes avastab Jack, et sellist bändi nagu The Beatles maailma ajaloos enam ei eksisteeri. Tarmukas laadalaulik seisab nüüd päris tõsise dilemma ees.
08:00
Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw
Märul, Filmid, USA, Jaapan, 2019. Aasta, 16+
Sellest ajast saati, kui hiiglasekasvu musklimägi Hobbs, Ameerika diplomaatilise julgeolekuteenistuse lojaalne agent, ning väike vibalik Shaw, Briti armee endine eliitsõdur, Kiirete ja vihaste seitsmendas osas kohtusid, on mehed kostitanud teineteist vaid roppude sõnade ja teravate löökidega. Rivaalitsevad kiilaspead saavad taas kokku, kui välja ilmub küber-geneetiliselt täiustatud anarhist Brixton (Idris Elba).
10:20
Tere tulemast Marwenisse
Elulooline, Komöödia, Draama, Filmid, Jaapan, USA, 2018. Aasta, 16+
Robert Zemeckis ja Steve Carell ühendavad jõud omanäolises fantaasiafilmis, kus mälu kaotanud mees asub oma haihtunud minevikku mudelmaailmaga asendama. Brutaalse rünnaku ohvriks sattunud Mark Hogancamp ei mäleta midagi elust enne hirmsat läbipeksmist, mille käigus ta vaim rohkemgi viga sai kui keha. Õnneks on mehel kuldsed käed ning ta leiab oma elus lohutust miniatuurse fantaasiamaailma ülesehitamisest, mille tõsielulised tegelased hakkavad tasapisi oma elu elama.
12:40
Teen Spirit: laula südamest
Draama, Muusika, Filmid, Inglise, 2018. Aasta, 12+
17-aastane Violet (Elle Fanning "Petetud", "Trumbo") elab emaga väikses talus Wighti saarel. Ta päevi täidavad majapidamistööd, ettekandjatöö ja koolis käimine ning omaette hoidmine. Tagasihoidlik teismeline unistab väikelinnast lahkumisest, et lauljaks saada. Ootamatu õpetaja toel osaleb ta kohalikul lauluvõistlusel, mis paneb proovile tema väärikuse, ande ja auahnuse. Poplauludest kubisev "Teen Spirit: laula südamest" on emotsionaalne ja stiilne Tuhkatriinu-lugu.
14:30
Nõialuud ja kõik muud
Animatsioon, Lühifilm, Komöödia, Filmid, Saksa, 2012. Aasta, 7+
To the annoyance of her cat a kindly witch allows a dog, a bird and a frog who have helped her retrieve things she has lost to ride on her broomstick, making it top heavy.
15:00
Mörr
Animatsioon, Pere, Filmid, Saksa, Inglise, 2009. Aasta
A cunning mouse goes for a walk in the forest, and outwits a succession of predators.
15:30
Väike Mörr
Animatsioon, Pere, Filmid, Saksa, Inglise, 2011. Aasta, 7+
Ühel tormisel ja tuulisel õhtul läheb Mörri poeg isa hoiatustest hoolimata vapralt metsa Suurt Paha Hiirt otsima. Ta kohtub oma teel mao, öökulli ja rebasega, aga kuulsast hiirest poe kusagil kippu ega kõppu. Tekib küsimus, kas selline hiir on üldse kunagi olemas olnud?
16:00
Toonekurg Rihhard
Animatsioon, Seiklus, Komöödia, Filmid, Saksa, Belgia, Luksemburg, Norra, USA, 2017. Aasta, N-7
Shunned by everyone for being the son of an evil warlord, a teenager seeks to defeat him with the help of his fellow ninjas.
17:30
Ära pööra pilku kõrvale
Elulooline, Draama, Romantika, Filmid, Saksa, Itaalia, 2018. Aasta, R
Ida-Saksamaalt põgenenud kunstnik Kurt Barnert elab nüüd Lääne-Saksamaal, kuid teda piinavad endiselt lapsepõlvemälestused natside ja Ida-Saksamaa režiimi ajal läbielatust.
20:40
Traumakeskus
Märul, Krimi, Thriller, Filmid, USA, 2019. Aasta, R
Haiglas viibiv vigastatud noor naine peab põgenema vihaste mõrvarite eest, kes soovivad enda kätte saada ainust tõendit, mis seostab neid jubeda mõrvaga – kuuli naise jalas.
22:15
Pommuudis
Draama, Filmid, USA, 2019. Aasta, R
Tõsielulisel skandaalil põhinevas filmis süüdistavad mitu naist Fox Newsi juhti Roger Ailesi seksuaalses ahistamises ja telekanalis valitsevas mürgises õhustikus.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close