fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film
N, 02.07
R, 03.07
L, 04.07
P, 05.07
E, 06.07
T, 07.07
Eile
Täna
Homme
L, 11.07
P, 12.07
E, 13.07
T, 14.07
K, 15.07
N, 16.07
01:00
Rannaparm
Komöödia, Filmid, Sveits, Prantsuse, USA, 2019. Aasta, 18+
Rannaparm jälgib tavatut tegelast nimega Kuukoer (Oscari-võitja Matthew McConaughey), kanepilembest mässajat, kes järgib ainult enese poolt kehtestatud reegleid, mis muudavad ta elu teinekord tragikoomiliselt keeruliseks.
02:35
Kaitseingel on langenud
Märul, Filmid, USA, 2019. Aasta, 16+
Mike Banning annab riigiteenistuses endast kõik. Tema peamine ülesanne on USA presidendi julgeoleku tagamine. Banning, pikka aega presidenti kaitsnud ning julgeolekusüsteemiga läbi ja lõhki tuttav, ajab suurte terrorirühmituste kavatsused korduvalt luhta. Seekord on terroristid aga sepitsenud märksa nutikama plaani: targast salateenistuse agendist iga hinna eest vabaneda. Saanud terroristide kõige ohtlikumaks sihtmärgiks, kirjutab Banning alla oma surmaotsusele: teda süüdistatakse USA presidendi elu kallale kippumises. Vanad relvavennad ei usalda teda, sest kahtlustavad, et ta kavatseb presidendi tappa. Et päästa oma hea nimi ja eelkõige elu, peab Banning välja uurima, kes ja miks mängib tema ja presidendiga saatanlikku mängu. Agent oletab, et seekord on terroristidel plaan õhkida riigipea lennuk.
04:30
Robin Hoodi viimased seiklused
Elulooline, Draama, Romantika, Filmid, USA, 2013. Aasta, R
Mõõgakangelasi kehastanud Hollywoodi staar ja kuulus naistemees Errol Flynn üritas kogu elu vältel reegleid murda, ent kõige vapramalt tegi ta seda oma viimastel eluaastatel, kui ta viinast läbiimbunult ja oma surelikkust vältides sööstis armusuhtesse algaja näitlejanna Beverly Aadlandiga. Nende kõrgelennuline suhe viis neid üle maailma ja sellele andis hoogu neiu kuulsust janunev ema Florence. See kõik varises aga kokku 1959. a oktoobris, kui teatud sündmused nende suhte avalikkuse ette tõid ning Beverly koos emaga kõva kriitikatule alla seadsid – see aga toitis veelgi Florence'i iha rambivalguse järele
06:00
Hundid ja lambad 2: suur sigadus
Märul, Animatsioon, Komöödia, Filmid, Vene, 2018. Aasta, PG
Lammaste ja huntide külas valitseb kord ja rahu, kuni saabuvad kaks ootamatut külalist – polaarrebane ja pisike utt. Keegi ei oska arvatagi, et nendega kaasneb surmaoht. Ühendatud hõimu uus juht Hall peab nüüd veenma lambaid ja hunte, et koos töötades on võimalik ükskõik kui suurest probleemist või tõsisest olukorrast võitu saada, sest ühtsuses peitubki jõud!
07:20
Grinch
Animatsioon, Pere, Fantaasia, Filmid, Prantsuse, Hiina, Jaapan, USA, 2018. Aasta, 6+
Kauni Kesseküla servas kõrges kaljukorteris elab koos oma ustava abilise Maxiga härra Grinch – suur roheline pehmekarvaline tüüp, kes on paraku hirmus pahatujuline ja küüniline kiusupunn. Mis küll Grinchi torssis meele põhjuseks on? Muidugi lähenevad jõulud! Rõõmupühad täis lusti ja laulu on üksildase Grinchi jaoks piin, mis piin. Nii otsustabki Grinch, va paharet, varastada Kesseküla jõulud. Ettevõtmine on suur ning plaan keeruline, asjad lähevad nii ja naa ning nalja saab rohkem kui Grinchile meeldiks. Õnneks elab Kessekülas aga üks väike tüdruk, kel jõulutunne südames on nii suur, et päästetud saavad nii pühad kui ka Grinch ise.
08:45
Lemmikloomade salajane elu
Animatsioon, Seiklus, Komöödia, Filmid, Jaapan, USA, 2016. Aasta
Taking place in a Manhattan apartment building, Max's life as a favorite pet is turned upside down, when his owner brings home a sloppy mongrel named Duke. They have to put their quarrels behind when they find out that an adorable white bunny named Snowball is building an army of lost pets determined to take revenge
10:15
Pärast
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2019. Aasta, 16+
A young woman falls for a guy with a dark secret and the two embark on a rocky relationship.
12:00
Kolm sammu sinuni
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2019. Aasta, 16+
Nii nagu iga teinegi 17-aastane, on Stella Grant (Haley Lu Richardson) sõltuvuses oma sülearvutist ja armsatest sõpradest. Kuid erinevalt eakaaslastest veedab ta suurema osa oma ajast haiglas, kuna põeb eluohtlikku kopsuhaigust - tsüstilist fibroosi. Tüdruku päevad on täis rutiini, piiranguid ja enesedistsipliini, kuid kõik see pannakse tõsiselt proovile, kui Stella kohtab eriti nunnut haiglakaaslast, kutti nimega Will Newman (Cole Sprouse). Nende tõmme on momentaalne, kuid paraku peavad noored hoidma turvalist vahemaad vältimaks teineteise nakatamist oma haiguspisikuga.
13:55
Prääks prääks kluuk
Seiklus, Animatsioon, Komöödia, Filmid, Hiina, USA, 2018. Aasta, 6+
Sellel aastal tuleb Eesti kinodesse uus film "Shreki" ja "Kodu" loojatelt – "Prääks prääks kluuk". Tõenäoliselt on teiegi tuttavate hulgas mõni üksik poissmees, kelle torisemine on kõik juba ammuilma ära tüüdanud. Ta mängib muudkui eriti vinget kutti, ehkki kõik ümberringi teavad, et sellel üle kasvanud teismelisel oleks juba ammu aeg täiskasvanuks saada. Just selline tegelane ongi hani Peng. Absoluutselt "ilma piduriteta" ja igasuguse vastutustundeta, ning parves kehtivad reeglid tunduvad talle naljakad. See aga ei saa kesta igavesti. Ükskord aga Pengil ei vea, ta saab lennul viga ja juba järgmisel kevadel ootavad teda ees suured muutused.
15:25
Mina, supervaras 3
Animatsioon, Märul, Seiklus, Filmid, USA, 2017. Aasta, 6+
Gru vallandati Kurjamitevastasest Liigast, kuna ta ei suutnud peatada värskeimat inimkonda ähvardavat ohtu. Ta vajub masendusse, ent muutub rõõmsamaks, kui kuuleb, et ta unustatud kaksikvend Dru tahab temaga kohtuda. Gru külastab koos oma perega venna uhket kodu. Vennad asuvad koos võitlusse Balthazar Bratti vastu, kes on kogu maailma terroriseeriv kunagisest lapstähest superkurjam. Käsilased asuvad streikima, sest Gru ei ilmuta enam huvi planeedi vallutamise vastu.
16:55
Ära pööra pilku kõrvale
Elulooline, Draama, Romantika, Filmid, Saksa, Itaalia, 2018. Aasta, R
Ida-Saksamaalt põgenenud kunstnik Kurt Barnert elab nüüd Lääne-Saksamaal, kuid teda piinavad endiselt lapsepõlvemälestused natside ja Ida-Saksamaa režiimi ajal läbielatust.
20:00
Lõputu armastus
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2014. Aasta, PG-13
Kena, süütu ja õpihimuline Jade Butterfield elab keset jõukust ja privileege. Kui ta kohtub veetleva, kena ja tahumatu David Axelrodiga, tekib neil kohe külgetõmme. Kui nende armastus tõeliselt lõkkele lööb, valmistab see suhe Jade'i vanematele aina enam muret. Neiu isa Hugh tunneb muret, kellega ta tütar end seob, ning hakkab uurima impulsiivse Davidi patust minevikku. Ent noorte kõikehõlmava kire leeke pole kerge kustutada
21:50
Fakiiri imepärane reis
Draama, Filmid, Prantsuse, USA, Belgia, Singapore, India, 2018. Aasta
Ajatashatru Lavash Patel, who has lived all his life in a small Mumbai neighborhood, is a street magician and trickster who makes people into believing he possesses special magic powers. After his mother's untimely death, he sets off on a journey to find his estranged father in Paris with a fake EUR 100 note.
23:30
Murdumatu
Elulooline, Draama, Filmid, USA, 2014. Aasta, 18+
Poisina satub Louis "Louie" Zamperini alati pahandustesse, ent oma vanema venna abil keerab ta elus uue lehe ning suunab oma energia jooksmisse, pääsedes seeläbi 1936. a olümpiamängudele. Teise maailmasõja puhkedes läheb Louie sõjaväkke. Kui ta lennuk Vaikses ookeanis alla kukub, elab ta päästeparvel triivides üle uskumatud 47 päeva, kuni Jaapani merevägi ta tabab. Vangilaagrisse saadetuna saab Louiest eriti jõhkra vanglaülema lemmikohver.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close