fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 11
T, 17.11
K, 18.11
N, 19.11
R, 20.11
L, 21.11
P, 22.11
Eile
Täna
Homme
N, 26.11
R, 27.11
L, 28.11
P, 29.11
E, 30.11
T, 01.12
00:00
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Laiale vaatajaskonnale suunatud uudistemagasin, mis sisaldab uudiseid, sporti, ilmateadet ning ülevaadet päästeameti- ja politseisõnumitest. Lisaks põhiuudiste laienduslood, nähtuste, sündmuste ja persoonide kesksed olemuslood, reportaazhlik mälumäng jpm
01:00
Minu kodu on parim
Meelelahutus, Tõsielu, 196. Episood, 2017. Aasta
Glamuurpaar naaseb oma uude koju ja annab meeskondadele hinded. Kes on esimene väljalangeja?
01:55
Minu kodu on parim
Meelelahutus, Tõsielu, 197. Episood, 2017. Aasta
Meeskondadel on vaid 24 tundi aega, et oma kodus üks tsoon ise ümber teha. Asja teeb keeruliseks tõik, et meeskonna liikmed ei tohi hetkekski lahus olla.
02:50
Poissmees
Romantika, Tõsielu, 72. Episood, 2017. Aasta
Matty viib ühe neiu erakohtingule ja üritab aimu saada, kas lustlikus tüdrukus on peidus ka tõsisem pool. Adrenaliini täis grupikohting paneb proovile naiste julguse ja närvid ning ühele kõrgusekartusega kaunitarile on see katsumus raskem, kui keegi oskas arvata. Roositseremoonial peab üks neiu majast lahkuma.
03:40
Postimees.ee
Uudised
05:30
Hingesugulased
Draama, Romantika, Telesari, 593. Episood, 2016. Aasta
Sandhya uurib Arzoo tegevust ja saadab ta Pakistani. Piya käib Chotule peale, et ta rahaga kiirustaks. Meena ei saa Aruni saladust paljastada.
06:10
Dr House . Kõik mängu
Draama, Telesari, 39. Episood, 2006. Aasta
Haiglas toimub heategevuslik pokkeriõhtu. Kui haiglasse tuuakse 6aastane poiss, hakkab House märkama sarnast mustrit hiljuti surnud eaka patsiendiga. Wilsoni ülesandeks jääb hoida Cuddyt pokkerilaua taga, et House saaks rahulikult tööd teha.
08:40
Mägede varjud
Märul, Telesari
Tormilistest sündmustest Batumis on möödunud kaks aastat. Meekritest on igaüks oma eluga edasi läinud ja mägise Gruusia juhtumised hakanud unustusse vajuma. Imbi hinge närib aga endiselt see, et Gruusia sugulased jäid leidmata. Mineviku varjudest ei pääse ka uurija Grünberg, kui saabub kutse ilmuda julgeolekudirektori juurde, et asuda lahendama järjekordset kriisi.
09:40
Esmakohtingud
Tõsielu, Telesari, 46. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
10:50
Trennispikker
Telesari, Sport, 40. Episood, 2015. Aasta
Treener Egle Eller-Nabi keskendub peamiselt beebiootel naistele ja värsketele emadele. Viiest uuest treeningukavast leivad endale sobiva tempo siiski kõik trennihuvilised.
11:15
Lemmikute lemmik
Lemmikloomad, Telesari, 2019. Aasta
Täna uurime, milline lemmikloom on sfinks-merisiga. Võtame kokku Varjupaikade MTÜle tehtud annetuskampaania. Räägime keskkonnasõbralikust koeratoidust ning otsime kodu armsale varjupaiga-asukale.
11:45
Top Shop
Dokumentaal, Telepood
12:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari
Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.
13:00
Meie aasta Indias . Sõda ja rahu
Telesari, 9. Episood, 2020. Aasta
India kuulutab, et tal on maailma suurim demokraatia ning ühtmoodi armastatud on kõik usud ja kõik erakonnad. Kommunistid, budistid ja sikhid, hindud ja moslemid – kõik ulatavad teineteisele sõbralikult käe. Ometi näeme rahvast jagunemas fanaatiliselt leeridesse, plahvatavad pommid ja peetakse lehmasõda hindude ja moslemite vahel. Küsimus on – kas lehm on jumal või ohvriloom?
14:00
Minu suur O!
Komöödia, Romantika, Filmid, Inglise, Prantsuse, Saksa, 2011. Aasta
Humoorikas ajalootund 1880-ndate aastate Inglismaalt, kus paljud kõrgema klassi naised on sunnitud külastama oma perearsti seoses depressiooniga. Arsti kohuseks kujuneb leevendada rikaste naiste stressi orgasmiga, mida nende mehed ei suuda neile pakkuda. See intiimne massaaž kujuneb väga efektiivseks ning sellest ideest haarab kinni ka arsti hea sõber Edmund, kellega nad koos arendavad välja oma elektril töötavast tolmuimejast hoopis midagi muud ... Ja tulemus? Sellest sai alguse revolutsioon naiste jaoks! Film ei sobi alaealistele.
16:00
Mägede varjud
Märul, Telesari
Kalev on sunnitud oma Gruusiasse jäänud mineviku varjud ka Imbile paljastama. Grünberg ja Kahar on sunnitud uuesti käsile võtma juhtumi minevikust, kuid seekordne kriis ei jää kabinetiseinte vahele. Uurimise lõpptulemusest sõltub mõlema edasine karjäär ja appi tuleb võtta vanad tuttavad. Muutunud võimusuhted uurijate vahel muudavad aga uurimise veelgi keerukamaks.
17:00
Dr House . Magavad koerad valetavad
Draama, Telesari, 40. Episood, 2006. Aasta
Noor naine pole saanud 10 päeva magada. Ta tuuakse haiglasse, kui ta neelab purgitäie unetablette, ent ei saa ikka magama jääda. Kui naise maks üles ütleb, on tema pruut nõus annetama pool enda omast, ent nende suhe ei ole päris selline, mida tiim peaks eetiliseks.
18:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 1017. Episood, 2020. Aasta
Bosco ei taha Inesi Beltrani lähedale. Aurora survestab Conradot. Mariana otsustab Nicolasiga Murciasse sõita.
19:00
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 7272. Episood, 2020. Aasta
Rängalt vigastatud Robbo tuuakse haiglasse. Bella ja Colby selgitavad omavahelisi suhteid. Morganid saavad teate Masoni surmast.
19:30
Hingesoojus
Dokumentaal, Uudised, 6. Episood, 2020. Aasta
Seekord sõidab Hingesoojuse meeskond Haapsalu külje alla, kus Mägaris külmas ja rõskes majas kasvavad Elmo ja Jaanika kaks last. Vahel on nende kodus nii külm, et lapsed teevad koolitöid jopedega paksu vatiteki all. Hingesoojus aitab sel perel tuua majja vee ja mitte ainult- täitub pere üks suur unistus veel.
20:30
Salasöödikud
Dokumentaal, Tõsielu, Telesari, 19. Episood, 2012. Aasta
Täna vajavad abi ema ja tütar Lorraine ja Cori Lõuna-Londonist. 45-aastane hooldaja Loraine on aastaga 12 kilo juurde võtnud ning ta tütar Cori rõivasuurus on tõusnud 42 pealt 48 peale.
21:30
Jamie Itaalia road
Kokandus, Meelelahutus, 4. Episood, 2018. Aasta
Jamie jõuab oma Itaalia toidureisil Basilicatasse, mis oli kunagi Itaalia vaeseim piirkond. Siin tehakse leidlikke, kuid imemaitsvaid roogasid väga vähesest.
22:30
Esmakohtingud
Tõsielu, Telesari, 47. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
07:10
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 1016. Episood, 2020. Aasta
Raimundo tagastab kingituse Franciscale. Bosco avastab Inesi last toitmas. Carmelo paljastab Sabina valed.
07:10
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 1016. Episood, 2020. Aasta
Raimundo tagastab kingituse Franciscale. Bosco avastab Inesi last toitmas. Carmelo paljastab Sabina valed.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close