fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 11
E, 14.09
T, 15.09
K, 16.09
N, 17.09
R, 18.09
L, 19.09
Eile
Täna
Homme
K, 23.09
N, 24.09
R, 25.09
L, 26.09
P, 27.09
E, 28.09
00:25
Khloe Kardashianiga püssiks
Tõsielu, Telesari, 7. Episood, 2018. Aasta
23aastane Nicole tahab päästa oma pere diabeedi ja südamehaiguste käest. Alexis tundis end lapsepõlves väärtusetuna, kuid loodab vabastada oma sisemise popstaari.
01:20
Ööloomad
Draama, Thriller, Filmid, USA, 2016. Aasta
Moekunstnik Tom Fordi lavastatud põnevusdraama. Los Angelese kunstivahendaja Susan Morrow (Amy Adams) elab äärmiselt privilegeeritud, kuid hingeliselt sisutühja elu. Ühel nädalalõpul, kui ta mees on taas ühel oma järjekordsel ärireisil, saab Susan postipaki. See on romaan pealkirjaga "Ööloomad" ning selle autoriks tema endine abikaasa Edward Sheffield (Jake Gyllenhaal). Üksi kodus asub Susan käsikirja lugema. Romaan on pühendatud talle, kuid selle sisu on vägivaldne ja ruineeriv, sündmustik valusalt isiklik ning allegooriline. Edwardi kirjutatust sügavalt mõjutatuna hakkab Susanile tahtmatult meenuma kõik see, mis minevikus nende vahel oli. Armastus, mis tundus olevat ammu surnud, lööb lõkkele ning selguvad tõelised kangelased nii elus kui fiktsioonis.
03:10
Postimees.ee
Uudised
05:40
Tallinna panoraam
Dokumentaal, Telesari, 27. Episood, 2020. Aasta
Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.
06:25
Terane detektiiv Candice Renoir . Küll küllale liiga ei tee
Krimi, Muusika, Telesari, 71. Episood, 2019. Aasta
Candice avastab üllatusega, et Antoine uurib üksi ühe lapsepõlvesõbra kadumist, kes pidas end elukoolitajaks. Sõbral oli juba nooremana olnud kalduvus kahtlastele ettevõtmistele. Kas ta läks seekord liiga kaugele?
07:30
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 970. Episood, 2019. Aasta
Tristan tabab Maria oma toast. Hipolito ei mõista Quintina käitumist. Francisca ähvardab Melchori.
08:30
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 7225. Episood, 2020. Aasta
Robbo kohtub silm silma vastu oma perekonna mõrvariga. Jasmine heidab kõrvale oma hirmu Robbo pärast ja abistab Torit sünnitusel. Ryder keeldub sõpra pettuses aitamast.
09:00
Saare sosinad
Draama, Telesari, 2012. Aasta
Madise ja Tauno vahel toimub meeletu tüli. Kalev ja Katariina on kaljunukil, seal ei ole väga hea olla... Tauno kohtub viinamarjade vahel Eesti tüdrukuga. Maria räägib Madisega, kes on otsustanud veinitalust lahkuda. Tauno teeb natuke ka "tööd" – võtab Marialt tunnistusi, aga väga pikalt ei pea vastu, sest kurk kuivab juba. Maria on midagi otsustanud ja palub Lin-ilt suurt teenet.
09:55
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari, 2020. Aasta
Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.
10:55
Top Shop
Dokumentaal, Telepood
11:10
Kuidas???
Dokumentaal, Telesari, 6. Episood, 2020. Aasta
Jagame infot ja teadmisi kõigest, mis on seotud oskuste arendamise ja isetegemisega. Saatejuht on Sandra Saar. www.kuidas.tv
11:40
Mis?Moodi
Dokumentaal, Telesari, 10. Episood
Uurime miks ja milliseid ehteid armastavad Eesti naised tänapäeval? Teeme ülevaate, kus on eesti mood praegu ja kuhu suunas see liigub. Eesti moodi analüüsivad prof. Piret Puppart ja disainer Xenia Joost. Saatejuht on Kristjaana Mere.
12:10
Soodsad sööginaudingud
Dokumentaal, Telesari, 22. Episood, 2017. Aasta
Gregg ja Chris on külas perekonnal Nobel. Selles peres on ema, kes muutub suures poes käies ärevaks. Nii ostab ta toidud väikestest poodidest ja isegi tanklast, mis ajab toidueelarve üüratu suureks.
13:25
Ameerika talent
Telemäng, Muusika, Tõsielu, 49. Episood, 2018. Aasta
Meelelahutuslik telesaade, milles andekad ja võib-olla ka mitte nii andekad tähelepanunäljas esinejad võistlevad miljoni dollari suurusele auhinnale. Lavalaudadele pürgivad artistid on kokku tulnud üle terve maailma.
15:10
Eetriapsud 2019
Meelelahutus, Huumor, 2019. Aasta
Tegijail juhtub nii mõndagi. Toome teieni teletegijate meeleolukad apsakad ja assortii kaadriesistest ja tagustest äpardustest.
15:30
Saare sosinad
Draama, Telesari, 2012. Aasta
Tauno on leidnud inimese, kellega jutt paistab lõpuks sujuvat. Maria on kuhugi teel. Öö varjus kohtuvad kaks inimest, nende jutud on üsna ebameeldivad. Hommik on aga alati saarel päikeseline, Tauno alustab seda puhkusele vääriliselt, Kalev satub jälle kummalise noore naise tegemistesse. Mait ja Imbi kohtuvad linnas ning otsustavad natuke jalutada.
16:25
Terane detektiiv Candice Renoir . Mis ei tapa, teeb tugevaks
Krimi, Muusika, Telesari, 72. Episood, 2020. Aasta
Parapleegiline mees leitakse surnuna oma kodust voodist. Süstimisjäljed jalgadel muudavad surma kahtlaseks. Kes on mõrvar? Kas tema naine, seksuaalassistendist armuke või hoopis meest ravinud "imearst"? Candice peab iseendaga aru, kas loobuda Antoine'ist.
17:30
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 971. Episood, 2019. Aasta
Maria hangib Tristani passi. Francisca soovib Amalia ja Melchori lahkumist. Conrado otsustab Lucase appi kutsuda.
18:30
Sõbrad . Peotants
Komöödia, Romantika, Telesari, 77. Episood, 1997. Aasta
Joey harjutab peotantsu. Phoebet köidab massaazhiklient ja Chandler ei pääse jõusaalist tulema.
19:00
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 7226. Episood, 2020. Aasta
Tori sünnitus läheb õnnelikult, kuid ootamatult kaotab ta teadvuse. Ryder võtab südame rindu ja räägib Maggie'le tõtt. Robbo teatab, et kõik kurjategijad on tabatud ja ta pole enam ohus.
19:30
Päriselu lood: Interneti selgeltnägijad . Interneti selgeltnägijad
Dokumentaal, Telesari, 2020. Aasta
Ajal kui kogu maailm on kolinud internetti, ei pääse netiavaruste võludest ja valudest ka selgeltnägijad. Kuidas sai Eesti ühest kuulsaimast tervendajast youtuber? Kuidas osta endale internetist needusega nukku ja kas me teda ka päris elus katsuda julgeme? Kas kummitusi tohib püüda äpiga? Kuidas leida kõrgema minaga parkimiskohta ja milline varjatud elu kihab esoteerika Facebooki gruppides? Saatejuht Heelia Sillamaa võtab teid kaasa rännakule tänapäeva selgeltnägemise maailma!
20:30
Monte Carlo
Seiklus, Komöödia, Pere, Filmid, Ungari, USA, 2011. Aasta
Romantiline komöödia. Kolm sõbrannat kasutavad ära viimased säästud, et minna kauaoodatud unistusereisile Pariisi. Kuid kahjuks osutub see täielikuks pettumuseks. Igavuse peletamiseks ostustavad nad suunduda hetkeks luksushotelli fuajeesse, kus üks kolmest sõbrannast aetakse segamini rikkast perest pärit pärijannaga.
22:40
Vallaline kaunitar
Tõsielu, 49. Episood, 2019. Aasta
Hooaja viimane! Taas on üks moodne muinasjutt viimasele lehele jõudnud. Kas ka õnneliku lõpuga? Alles on kaks meest, kelle mõlema suhtes on Hannah'l tugevad tunded. Naine teeb valiku, aga pärast kihlust ei lähe kõik päris plaanipäraselt.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close