fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 11
N, 02.07
R, 03.07
L, 04.07
P, 05.07
E, 06.07
T, 07.07
Eile
Täna
Homme
L, 11.07
P, 12.07
E, 13.07
T, 14.07
K, 15.07
N, 16.07
00:40
Suvereporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 2020. Aasta
01:40
Kardashianid
Draama, Tõsielu, Telesari, 11. Episood, USA, 2017. Aasta
Kim ja Kourtney sunnivad Khloe sentimentaalsele reisile Palm Springsi. Rob püüab oma hääbuvat suhet päästa. Kris saab pakkumise oma munarakkude müümiseks.
02:15
Postimees.ee
Uudised
05:35
Hingesugulased
Draama, Romantika, Telesari, 466. Episood, 2011. Aasta
Zakir saabub Rathide majja ja palub öömaja. Chander on perele suureks ohuks ja Sandhya palkab turvamehed.
06:20
Hingesugulased
Draama, Romantika, Telesari, 467. Episood, 2011. Aasta
Meena sokutab Chhavit mehele ja kutsub kohale oma sugulased. Zakir räägib, milline peab tõeline suhe olema.
07:10
Terane detektiiv Candice Renoir
Krimi, Muusika, Telesari, 19. Episood
Noor mees leitakse mürgitatuna tänavalt. Candice'ile tundub lugu kahtlane, sest noormehe isa jutu järgi pidi tema poeg hoopis Kuubal töötama. Miks noormees isale valetas? Jäljed viivad kummalist eluviisi harrastava noortekamba juurde. Candice üritab koos lastega rannas vaba päeva nautida, kuid satub asjaolude tõttu hoopis ettekandjana tööle.
08:15
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 918. Episood, 2011. Aasta
Bosco ja Francisca valmistuvad peoks. Veemaja ehitus peatatakse. Bernarda vigastused šokeerivad Aurorat.
09:10
Saladused
Draama, Telesari, 2013. Aasta
30-aastane Eneken on rahul oma eluga jõuka ettevõtjast elukaaslase seltsis: ta ei pea tööl käima, naudib tarbimist, suhtlemist ja saab rahulikult tegelda oma eelmisest kooselust 7-aastase tütre Lenna kasvatamisega. Kuid kui Viljari firmat tabab ränk pankrot, variseb see ilus elu kokku...
09:40
Taeva pisarad
Draama, Telesari, 91. Episood, 2018. Aasta
Cennet on Arzu õlal nähtud sünnimärgi pärast endiselt murelik. Melisa jätkab oma räpaste mängudega. Kaya kasutab Pinari tütart tema vastu. Pinar on täiesti nurka surutud. Cennet tänab Arzut abi eest, Melisale see ei meeldi. Sema tahab Kaya kohta võimalikult palju teada saada, nii et ta küsitleb Cennetit. Cennet leiab midagi väga ootamatut. Halil väljendab Kaya tegutsemisviiside suhtes rahulolematust. Selim kuuleb seda pealt.
10:40
Radari reliikviad
Dokumentaal, Vestlussaade, 4. Episood, 2020. Aasta
Kes on üleöö kuulsaks saanud äriperekond Grand Uustalu? Sõna saavad nii perepea isa Lauri kui ka poeg Gowri, kes on olümpiasangari Erika Salumäe tütre abikaasa. Milline näeb välja kaklusklubi Eesti moodi? Telesaade "Radar" otsis üles kaks meest, kes lähevad "Bad Bloodile" võitlema.
11:40
Top Shop
Dokumentaal, Telepood
11:55
Kardashianid
Draama, Tõsielu, Telesari, 12. Episood, USA, 2017. Aasta
Rob püüab lapse nimel Chynaga häid suhteid hoida. Khloe püüab Kourtney otsustusvõimetust ravida. Kim ja Kylie sõidavad New Yorki Kanye moešõule.
12:55
Betty New Yorgis
Komöödia, Telesari, 94. Episood, USA, 2019. Aasta
Efrain tahetakse haiglast välja kirjutada. Ohvriterohke vaibavabriku põleng Indias on endiselt päevakorral. Maria Lucia ähvardab Danieli kohtuga. Inesil ei jätku julgust Hugole Romina kohta tõtt rääkida. Mariana on väsinud kõikide saladuste hoidmisest. Betty on jätkuvalt Miamis.
13:55
Armujook nr. 9
Komöödia, Fantaasia, Romantika, Filmid, USA, 1992. Aasta
Komöödia kahest noorest nohiklikust teadlasest. Payl (Tate Donovan) on biokeemik ja Diane (Sandra Bullock) loomapsühholoog. Oma kehvapoolsete armuasjade korraldamiseks läheb Paul abi otsima vanalt ennustajalt-mustlasnaiselt (Anne Bancroft). Tolle armujook nr. 9 on imettegeva võimega, mis pärast sissevõtmist tõmbab vastassugupoolt vastupandamatult ligi. Nii Paul kui Diane proovivad imejoogi mõju ka enda peal ja nagu romantilistes komöödiates ikka, leiavad nad lõpuks teineteise.
15:55
Naabriplika . Esna märk
Komöödia, Draama, Telesari, 95. Episood, 2013. Aasta
Ühinemistoetused löövad vallavanema meeled üle pea kokku nagu lained ulgumerel. Ja Paavel asub otsima uusi ohvreid, kellega veel ühineda. Koos Kerepaga kuulutatakse välja Esna märgi otsingud. Kuna auhinnafond on päris tõsiseltvõetav ei jää Esna põlisasukad märgi suhtes ükskõikseteks. Oma märgiga tulevad lagedale kõik. Isegi Tola, kes püüab valmistuda samal ajal ka isarolliks. Kiriklas hoiavad Viktori ja Mihhailova meeli ärevil sugupuu uuringud. Viktoril on lootus saada sugulaseks lausa Paavsti enesega. Samal ajal, kui Mihhailova ihub hammast mõisapärandile. Kröösman, kui Esna TV logo looja ja paadunud disainer aga pühendab kõik oma meeled Esna märgi uueks loomisele ning loomulikult – kes teeb, sellele ka antakse. Kerepa märgiotsingud takerduvad aga tema riivatusse mõtlemisse. Krista märgiga juhtub veel aga see kõige hullem.
16:55
Terane detektiiv Candice Renoir . Kes armastab, see karistab
Krimi, Muusika, Telesari, 20. Episood, 2015. Aasta
Leitakse noahoopidega tapetud naine. Kahtlusaluseks osutub tema armuke, kes vabanes äsja vanglast, olles ära kandnud karistuse oma naise tapmise eest. Candice ja Canovas pettuvad teineteises. Antoine teeb tervislikel põhjustel suure vea, mille tõttu ähvardab teda töölt kõrvaldamine.
18:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 919. Episood, 2011. Aasta
Alfonso ja Emilia kaitsevad Matíast. Dolores asendab Chelot telefonioperaatorina. Conrado teeb Aurorale kingituse.
19:00
Saladused
Draama, Telesari, 2013. Aasta
12 aastat abielus olnud Kristi tunneb, et Margus ei muutu ja naine mõistab, et ei jaksa ning ega taha olla oma mehele lapsehoida või ema. Ja kui mees puhkuserahade eest hoopis uue teleri ostab, otsustab Kristi abielu lõpetada. Üheksa aastat elavad Kristi ja Margus lahus, ent ometi ei jäta mees jonni ning üritab iga hinna eest naist tagasi võita. Kui kätte jõuab taaskord pulmapäev, selgub et abielu registreerida siiski uuesti ei saa...
19:30
Teine võimalus
Komöödia, Telesari, 11. Episood, 2018. Aasta
Tuleviku inimesed otsustavad Gert Kuldnokalt lepingu tagasi varastada. Lembi avastab, et õppimine hooldusõeks võib päästa elu. Tarmo on ennast kokku võtnud ja tohib jälle autoga sõita.
20:30
Mudilaste saladused
Dokumentaal, Dokumentaal, 8. Episood, Inglise
Rühm nelja-aastaseid lapsi kohtuvad esimest korda ja asuvad omavahel sõprust looma. Saabuvad ka üllatuskülalised – 10 muna inkubaatoris. Lapsed jälgivad põnevusega, kuidas munadest nädala jooksul tibud saavad.
21:30
Näitlemise meistriklass
Telesari, 30. Episood, USA
Saatekülaliseks on näitleja, koomik, stsenarist ja produtsent Kristen Wiig. Ta räägib oma algusaastatest Hollywoodis, kui roll komöödiasarjas "Saturday Night Live" tõi kaasa läbimurde ja viis Emmy nominatsiooni. Edasi viis tee juba suurtele ekraanidele, kus Wiigile tõid tunnustust nii ta koomilised kui dramaatilised rollid.
22:30
Minu kodu on parim
Meelelahutus, Tõsielu, 194. Episood, 2013. Aasta
Kired löövad aina tulisemalt lõkkele ja üks meeskond marsib ehitusplatsilt minema. Kas nad naasevad või on saade nende jaoks lõppenud?
23:35
Vallaline kaunitar . Mehed räägivad suud puhtaks
Tõsielu, 23. Episood, USA, 2016. Aasta
Mehed räägivad suud puhtaks! Juttu tuleb muuhulgas DeMario sõbratarist, Kenny ja Lee tülist ning Lee säutsudest Twitteris. Hiljem ühineb seltskonnaga ka Rachel, kes meenutab kurbi lahkuminekuid ja naljakaid seiku.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close