fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV Kava
N, 28.05
R, 29.05
L, 30.05
P, 31.05
E, 01.06
T, 02.06
Eile
Täna
Homme
L, 06.06
P, 07.06
E, 08.06
T, 09.06
K, 10.06
N, 11.06
00:45
Millest mehed veel räägivad
Komöödia, Filmid, Vene, 2011. Aasta
Geniaalsed tegelased "Kvartet I" meeskonnast, lõid umbes aasta tagasi laheda komöödia, mis sai koheselt rahva lemmikuks ja palju tsiteerituks. See komöödia – "Millest räägivad mehed" ja millel oli fenomenaalne menu on tehtud väga tabavalt, naljakalt ja täiesti viisakalt. On ju väga huvitav kuulda, millest räägivad mehed? Loomulikult naistest. Ei, liskas veel tööst, rahast, autodest, jalgpallist, ... kuid peaasjalikult ikkagi naistest. Räägivad jäljendamatu huumoriga, esitades filigraamselt naiselikke olukordi, millesse me sattume igapäevaselt. Ja veel, neist juttudest – seda teame me kindlalt – saavad paljud naised enda kohta teada väga palju uut... Huumori pahvak, vahvad naljad, hulk positiivsust – filmi edu on garanteeritud! Aasta möödudes jätkavad mehed juttu, kuid nüüd juba 31. detsembril – ikka ja jälle naisest, keda on filmis rohkem (Alena Babenko, Nona Grišajeva, Jekaterina Vilkova, Zanna Friske), jalgpallist, lastest ja loomulikult Uue aasta vastuvõtust, mis saabub kohe. Kuid mida siis ikkagi teha, kui armastatud naised ja sõbratarid ootavad kamili juures kodus, ehtides kuuske ja kattes lauda, aga mehed on täiesti juhuslikult jäänud hiljemaks reklaamiagentuuri kontorisse ja pole kindel, kas nad jõuavad uut aastat vastu võtma koos naistega? Uus vinge uusaasta komöödia "Kvartet I"-lt (Millest räägivad mehed, Raadiopäev, Valimiste päev) – "Millest mehed VEEL räägivad". Filmi tegelased on samad, huumorit on rohkem, naljad on veel naljakamad!
02:25
Pruut
Õudus, Thriller, Filmid, Vene, 2017. Aasta, N-14
Pärast pulmi sõidab noorik värske abikaasaga külla mehe sugulastele kusagil jumalast maha jäetud kolkas. Alles sinna jõudes mõistab naine, et Jumal on selle paiga sõna otseses mõttes maha jätnud...
03:55
Lady of Csejte
Thriller, Filmid, USA, Vene, 2015. Aasta, N-14
Sadade süütute laste mõrvamises süüdistatud julma krahvinna Báthory verine ja salapärane lugu.
06:00
Talisman, kaitse mind
Draama, Romantika, Filmid, Vene, 1986. Aasta
Lugu armukolmnurgast, mille suhtepundar hakkab hargnema Puškini Boldino luulelises sügises. Ajakirjanik Aleksei ja ta naise Tatjana pereelu segavad kellegi hr Klimovi tülikad tähelepanuavaldused. Et oma au ja väärikust kaitsta, kutsub Aleksei Klimovi duellile. Režissöör Roman Balajan. Stsenarist Rustam Ibragimbekov. Osades Oleg Jankovski, Tatjana Drubitš, Aleksander Abdulov, Aleksander Zbrujev ja teised
07:10
Teispool reaalsuse piiri
Märul, Seiklus, Fantaasia, Filmid, Vene, 2018. Aasta
Täiusliku röövi kavandamine nõuab aastatepikkust kogemust ja pikki ettevalmistusi. Ent kogemuse ja ettevalmistuse võib asendada ka heade juhioskuste ja paranormaalsete võimetega meeskonnaga.
08:55
Õps
Märul, Draama, Filmid, Vene, 2016. Aasta
Õpilaste pideva nägelemise tunni ajal katkestab lask. Vanem õpetajanna võtab õpilased pantvangi ja otsustab, et tund ei lõppe enne, kui ta on saanud vastused kõigile esitatud küsimustele.
11:05
Kääbusnina
Animatsioon, Filmid, Vene, 2003. Aasta
Kuri nõid muudab poisi inetuks kääbuseks, kui too keeldub tema nõiduses osalemast. Kuid poiss leiab küüraka kääbusena sellegipoolest nii sõpru kui ka viisi, kuidas maha võtta kohutav needus.
12:25
Edu horoskoop
Komöödia, Romantika, Filmid, Vene, 2015. Aasta
Raskel hetkel tutvub peategelane astroloogiga, kes annab talle nõu elada mõistatusliku horoskoobi järgi, mis ennustab armastust ja seiklusi...
14:00
Seitse õhtusööki
Komöödia, Filmid, Vene, 2019. Aasta
Pärast viieaastast abielu soovib naine lahutust. Mees, kes ei ole selleks valmis, mõtleb välja eksperimendi seitsme õhtusöögiga. See on viimane katse nende suhet päästa.
15:30
Pihlakavalss
Draama, Filmid, Vene, 2010. Aasta
Nõukogude territooriumilt lahkuvad saksa väed jätsid endast maha miiniväljad. Nende kahjutustamiseks õpetati välja noori neide. Tütarlapsed isegi ei aimanud, et teevad iga päev kangelastegusid.
17:10
Väike printsess
Pere, Filmid, Vene, 1997. Aasta
Kapten Crewe toob oma kalli tütre Sara, keda ta nimetab väikeseks printsessiks, ühte parimatest ja kallimatest pansionaatidest, et tütarlaps saaks hea hariduse. Mees ise on sunnitud ära sõitma. Lahke tüdruk leiab pansionaadis kiiresti sõpru. Kõik õpetajad peale direktor preili Minchini armastavad tüdrukut. Oma sünnipäeval saab Sara ootamatult teada, et tema isa on hukkunud, ta on jäänud orvuks ja tigeda pr Minchini rõõmuks ka puruvaeseks.
18:40
Armastus suures linnas 3
Komöödia, Filmid, Ukraina, 2013. Aasta
In the life of every father, sooner or later there comes a time when his wife goes on a well-deserved holiday, and he is left alone with his own child. Sounds simple? Not for Igor, Artyom and Sauna. Exhausted by fatherhood the men meet their old friend Saint Valentine. They jokingly wish that their children would quickly become adults. In the morning their wish comes true… and soon they realise that big kids bring even bigger problems!
20:00
Vremja
Thriller, Filmid, Vene, 2017. Aasta
On 1960ndad aastad. Külm sõda on täies hoos. Võidurelvastumine on jõudnud isegi kosmosesse. Inimkonna ajaloo esimene retk avakosmosesse sõltub kahe mehe julgusest ja professionaalsusest.
22:15
Kivipea
Draama, Filmid, Vene, 2008. Aasta
Legendaarsel võitlejal ei lubata enam pärast õnnetust jätkata, kuid ta on sunnitud selleks armastatud naise nimel, kes polegi enam elavate kirjas, nagu hiljem selgub… Osades Nikolai Valujev ja Oksana Fandera. Režissöör Filipp Jankovski
23:50
Ainult mitte nemad
Komöödia, Filmid, Vene, 2017. Aasta
Sõbrad ärkavad pärast pidu, mille teema oli "Maailma lõpp". Oma üllatuseks avastavad nad, et maailma lõpp on tõepoolest lähedal – Maale on lähenemas meteoriit.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close