Soovin teleteenust ja nutitelerit!


Oma andmete sisestamisega nõustun saama pakkumist AS TV Play Balticsilt. Olen lugenud ning nõustun privaatsustingimustega.

Nüüd on Sul võimalus oma telerivaatamine veelgi mugavamaks muuta, sest vaid ühe kuutasu eest saad meie populaarseima KODU telepaketi kui ka LG telerite tippklassi kuuluva 43” UHD 4K nutiteleri! LG UHD teler viib kogu sellest vaadatava meelelahutuse uuele tasemele. See edastab nii filmide, spordivõistluste kui ka mängude ehtsat 4K pilti erksavärviliselt ja detailitäpselt. Tänu Full HD-st neli korda suuremale resolutsioonile on pilt elutruum.

Kvaliteetseim telepilt läbi satelliidi, mis ei sõltu mobiililevist või kaabli olemasolust!

Parimad filmi- ja spordikanalid

Seriaalid ja sarjad Videomaailmas täiesti TASUTA ja ilma reklaamideta!

Go3 sisaldub paketis ehk lisaks veel sadu filme ja sarju ka arvutis/nutiseadmes

Home3-ga võid kindel olla, et telepilt on eriti kvaliteetne, sest see levib satelliidi kaudu. Meilt leiad muuhulgas ka turu parimate hulka kuuluvad spordi- ja filmikanalid ning kõik kokku on mõistliku hinnaga.

Kodu paketti kuuluvad ka meie spordikanalid, kust näed NBA, Inglismaa kõrgliiga, DFB ja palju teiste spordiliigade otseülekandeid – pakume kõike, mida üks tõeline spordisõber hindab HD kvaliteedis ja eestikeelsete kommentaaridega!

Meie filmikanalitel esilinastub igal aastal mitusada populaarset filmi! Kanalivalikusse kuulub ka populaarne filmikanal TV3 Film, mis näitab ööpäevaringselt parimaid Hollywoodi kassahitte ja seda ilma reklaamipausideta! Lisaks pakume TV1000, TV1000 Action ja TV1000 Russkoe Kino kanaleid. Seega, polegi vaja kodust lahkuda, sest teleris on palju põnevust!

HELISTA KOHE 698 9000 või JÄTA OMA ANDMED

Ära jäta võimalust kasutamata! Võta Home3 teleteenus koos LG UHD 4K nutiteleriga ja naudi parimat meelelahutust NING PILDIKVALITEETI, KUSIGANES SA ELAD, KA KAUGEIMAS EESTIMAA PAIGAS

packages

Paketis sisaldub LG 43″ NUTITELER, KODU PAKETI TELEKANALID ja LISAKS:

Mobile App

Järelvaatamine

Mobile App

Videomaailm

Mobile App

Mobiiliäpp

Mobile App

Standard-paigaldus

Liitu kohe, et saada telepakett koos nutiteleriga vaid 28.99€ eest kuus

Liitumine on lihtne

phone

Jäta oma andmed või helista 698 9000

phone

Teeme Sulle pakkumise, millest on raske keelduda

phone

Kõik vajalikud seadmed anname ja paigaldame tasuta

phone

Naudi parimat meelelahutust

Helista meile 698 9000 või jäta oma kontaktid ja helistame Sulle ühe tööpäeva jooksul tagasi!

Kampaania tingimused

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.

Haldan seadeid
Nõustun