fbpx
logo
logo
Esileht
Uudised
NBA ja All Media Baltics kokkulepe toob Baltikumi seninägematult põhjaliku NBA kajastuse
30/09/2019

NBA ja All Media Baltics kokkulepe toob Baltikumi seninägematult põhjaliku NBA kajastuse

National Basketball Association (NBA) ja All Media Baltics avalikustasid 24. septembril ulatusliku mitmeaastase koostöökokkuleppe, mille kohaselt saab All Media Balticsist NBA eksklusiivne partner Baltikumis. Selle tulemusena jõuab piirkonna fännideni seni põhjalikem NBA kajastus.

Koostöö järgi kannab All Media Baltics igal hooajal otsepildis üle rohkem kui 200 NBA mängu, sealhulgas „NBA laupäevad“ ja „NBA pühapäevad“ algatuste raames ka rekordilised 48 nädalavahetuse kohtumist Euroopa fännidele parimal eetriajal.

Ulatuslik kajastus hõlmab ka kuni seitset tavahooaja kohtumist nädalas, NBA play-off mänge, jõulupühade mänge, NBA All-Star, NBA konverentsi mänge ja finaalmänge TVPlay Sports kanalitel. Kuni seitset otseülekannet on lisaks võimalik näha NBA TV-s, korvpalliliiga 24/7 kanalil, mida AMB pakub TVPlay Home teleteenuse vahendusel. Vähemalt ühte mängu nädalas kantakse üle TV6-s, üle Eesti kättesaadaval All Media kanalil.

Lisaks pakub All Media Baltics oma digitaal- ja mobiilplatvormidel igapäevaseid tipphetki. Soodushinnaga NBA Liiga Passi paketid on saadaval Eesti, Läti ja Leedu klientidele. See annab fännidele parima võimaluse jälgida NBAd, sealhulgas kohalikke mängijaid Kristaps Porziņģis (Dallas Mavericks), Dāvis Bertāns (Washington Wizards), Rodions Kurucs (Brooklyn Nets), Domantas Sabonis (Indiana Pacers), Jonas Valančiūnas (Memphis Grizzlies) ja Ignas Brazdeikise debüüti (New York Knicks).

Jan Wykrytowicz, All Media Baltics tasulise teleteenuse tegevjuht: „NBA on kõige populaarsem ja kõige prestiižsem korvpalliliiga maailmas, meelitades enda ridadesse parimaid mängijaid kogu maailmast, sealhulgas Lätist ja Leedust. Meil on hea meel selle eksklusiivse koostöö üle NBAga ja ootame huviga, et saaks Baltikumi fännidele pakkuda ainulaadset vaatamiskogemust kõikidel platvormidel. 22. oktoobrist alates saavad korvpallifännid nautida kõige põhjalikumat NBA kajastust.“

„Kajastuse ulatus AMB tele- ja multimeediaplatvormidel tähendab fännide jaoks enneolematut ligipääsu NBA mängudele, tipphetkedele ja lisasisule,“ ütles NBA asepresident EME meedialevi alal, Bastien Lacheny. „Baltimaadel on rikas korvpalli ajalugu ala esimestest pioneeridest ja endistest staaridest praeguse generatsiooni mängijateni. Sellest kirest ajendatuna saab All Mediast tõeline NBA kodu regioonis.“

 

Võtmetähtsusega „NBA laupäevade“ ja „NBA pühapäevade“ Euroopa parima eetriaja mängud

1. nädalal

Miami Heat – Milwaukee Bucks laupäeva, 26. oktoobri ööl vastu pühapäeva 00.00

Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder pühapäeval, 27. oktoobril 21.30

2. nädalal:

New Orleans Pelicans  – Oklahoma City Thunder laupäeval, 2. novembril 23.00

5. nädalal:

Dallas Mavericks – Houston Rockets pühapäeval, 24. novembril 22.30

9. nädalal:

Toronto Raptors – Dallas Mavericks pühapäeval, 22. detsembril 22.30

20. nädalal:

LA Clippers – Los Angeles Lakers pühapäeval, 8. märtsil 21.30

All Media Balticsist

All Media Baltics on Balti regiooni suurim meedia ja ringhäälingu grupp. Eestis kuuluvad gruppi telekanalid TV3, TV6, 3+; raadiod StarFM, Power Hit Radio, Radio Volna ning teleoperaator TVPlay Home (endine Viasat), voogedastusteenus TVPlay Premium (endine Viaplay), Buduaar Meedia ning SmartAD.

NBAst

NBA on globaalne spordi- ja meediaettevõte, kuhu kuuluvad NBA, naiste NBA, NBA G Liiga ja NBA 2K Liiga. NBA-l on ulatuslik rahvusvaheline levi mängude ja ülekannetega rohkem kui 215 riigis ja territooriumil ning 50 keeles. NBA tooteid müüakse rohkem kui 100 000 poes sajas riigis ja kuuel kontinendil. 2018–2019 hooaja alguse seisuga oli NBA nimekirjas 108 rahvusvahelist mängijat 42 riigist ja territooriumilt. NBA digitaal hõlmab NBA TV-d, NBA.com, NBA äppi ja NBA Liiga Passi. 1,6 miljardi jälgijaga liiga, meeskondade ja mängijate platvormidel on NBA loonud ühe maailma suurimatest sotsiaalmeedia kogukondadest. Läbi liikumise NBA Cares egeleb korvpalliliiga tähtsate sotsiaalprobleemidega, töötades koos rahvusvaheliselt tunnustatud noorteorganisatsioonidega, mis toetavad haridust, noorte ja perekondade arengut ning tervishoidu.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close