fbpx
Esileht
Lisateenused
Mobiiliäpp

Mobiiliäpp

TVPlay Home rakendus ehk lihtsamalt öeldes mobiiliäpp annab Sulle võimaluse vaadata telefonis ja teistes nutiseadmetes kõiki TVPlay Home telekanaleid, mida kodus teleristki näed. Nii saad oma lemmiksaateid ka kodust väljas olles nautida. Samuti pakub rakendus telekanalite järelvaatamise võimalust – saad vaadata saateid, sarju ja filme endale sobival ajal ja olenemata telekavast. TV-sisu on järele vaadatav 7 päeva (spordiülekanded 48h). Lisaks on saadaval Videomaailm populaarseimate telesaadetega. Vaata siis kui Sulle sobib ja seda, mida Sa parasjagu soovid!

 

Kuidas ma saan endale TVPlay Home äpi (rakenduse) mobiili või tahvelarvutisse?

TVPlay Home rakenduse nutiseadmetele leiad järgnevatest kohtadest:

android seadmetele PlayStore  ja Apple seadmetele AppStore.

Pane otsingusse TVPlay Home Eesti ja lae äpp oma nutiseadmesse.

 

Kes saavad TVPlay Home rakendust kasutada?

Kõik saavad selle endale alla laadida, kuid sisse logimiseks on vaja olla TVPlay Home klient.

Teenust saavad kasutada TVPlay Home Starter, Kodu, Kodu+, Kuld ja Teemant paketi kliendid. Rakendus on alla laetav vaid Baltikumis (Eestis, Lätis, Leedus), kasutada saad aga terves Euroopa Liidus.

 

Kuidas ma rakendusse sisse saan logida?

Esmakordseks sisse logimiseks on TVPlay Home kliendil vaja sisestada järgmised andmed:

Logi sisse – kliendinumber (4-8 tähemärki)

Parool – TVPlay Home kliendi (kellega on sõlmitud leping) isikukoodi esimesed 6 numbrit

Kliendinumbri leiad kliendilepingult, iseteenindusest minu.home3.ee, TVPlay Home uudiskirjadest või SMS-ist.

 

Mitmes seadmes saan TVPlay Home rakendust kasutada?

TVPlay Home rakendust saab paralleelselt vaadata 4 seadmest.

 

Milliseid funktsioone TVPlay Home rakendus mulle pakub?

TVPlay Home rakenduse abil saab vaadata telefonis või nutiseadmes kõiki telekanaleid, mis kuuluvad kliendi poolt valitud telepaketti. Samuti pakub rakendus telekanalite järelvaatamise võimalust ja Videomaailmast leiad veel lisaks mitmeid populaarseid saateid ja sarju.

 

Milliseid võimalusi TVPlay Home rakendus mulle pakub?

Kogu TV-meelelahutus on Sinuga kaasas. Vaata oma lemmiksaateid, uudiseid, spordiülekandeid või lastesaateid, kus iganes Sa viibid.
Pereliikmed saavad samal ajal erinevaid kanaleid ja saateid vaadata. TVPlay Home rakendust saab paralleelselt vaadata neljast nutiseadmest.
Vaata seda, mida soovid, just siis kui Sulle sobib. TVPlay Home rakenduses näed kõiki TVPlay Home telekanaleid reaalajas, aga võid saateid järele vaadata endale sobival ajal. Järele vaadata saab saateid 7 päeva.
Telekanalid on nutiseadme rakenduses järjestatud nii nagu digiboksis.
Lisaks saad koostada lemmikkanalite nimekirja. See funktsioon on seadmepõhine ning ei laiene teistele seadmetele ega digiboksile.
Sul on võimalus mugavalt tagasi tulla viimati vaadatud telekanalitele. See funktsioon on seadmepõhine ning ei laiene teistele seadmetele ega digiboksile.

 

Mis asi on TVPlay Home Videomaailm?

TVPlay Home rakendusest leiad ka Videomaailma, milles on palju TV3-e erinevaid saateid ja sarju.

 

Kuidas leian üles kindlad saated?

Menüüs üleval paremal on otsinguvõimalus ja Sa saad otsida endale meelepärast sisu kolmest kategooriast – Telekanalid, Videomaailm, Järelvaatamine (näitab kuni viimase 7 päeva valikuid).

 

Kas saan mingid kanalid laste eest lukku panna?

Jah, rakendusel on lapseluku funktsioon. Saad  rakenduses olevast menüüst iga kanali kohta ise määrata, millisel peaks lapselukk peal olema. Algselt on lapseluku parooliks 0000, kuid ka seda saab muuta.

 

 

Soovin pakkumist
Nimi
Telefon
E-mail

Lisainfo ja kommentaarid


1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.