logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 teleteenus viis Bulgaariasse
17/09/2021

Home3 teleteenus viis Bulgaariasse

2019. aasta lõpus korraldasime kampaania, mille raames loosisime kõigi uute Home3 teleteenusega liitujate ning olemasolevat telepaketti uuendanud klientide vahel välja reisi kahele. Õnn naeratas Julia perele, kes auhinna lõpuks sel aastal lunastada sai ning meile hea meelega oma reisist põhjaliku kokkuvõtte tegi. Kas Bulgaariasse tasub reisida? Mida huvitavat on Sunny Beach piirkonnas teha? Loe ja pane kõrva taha.

Julia elab perega Põlvamaal ja leidis Home3 teleteenuse 2019. aastal pärast pikki otsinguid. „Enne Home3 proovisin erinevaid teleteenuse pakkujaid, aga kahjuks oli alati probleeme signaaliga. Kuna elan külas, kus on alati kehv mobiililevi olnud, olin juba lootust kaotamas.“ Home3 satelliit-digitelevisiooni kohta jagub Julial ainult kiidusõnu: „Meil on Home3-ga liitumise hetkest neli vaatajakohta, lisaks Home3 pakutav internet. Selle kahe aasta jooksul pole tõrkeid esinenud, pildikvaliteet on ideaalne, järelvaatamine töötab – kõik toimib laitmatult. Arvestades, et Home3 teleteenus levib üle õhu, on teenus suurepärane, viis punkti viiest!“

Julia kiidab ka Home3 kanalivalikut, kõige enam meeldivad talle filmikanalid, mida ta ajanappuse tõttu vaatab tihti järelvaatamise abiga. Lisaks vaatab ta kohalikke Eesti kanaleid ning sarjakanaleid nagu Fox life, Duo 3 ja Duo 6. Lastele meeldivad Home3 valikus olevad harivad multifilmikanalid, näiteks Nicktoons.

Tulles tagasi reisi juurde, siis algselt loosisime välja reisi Londonisse, “Midsomeri mõrvade” radadele koos ekskursioonide ja vaatamisväärsuste külastamisega. Kuna lisaks rangetele koroonapiirangutele raskendab Suurbritanniasse reisimist ka Euroopa Liidust lahkumine, siis otsustasime lasta Julial valida uus sihtkoht ning selleks osutus Lõuna-Bulgaaria suurim mereäärne kuurortpiirkond Sunny Beach. Julia võttis reisile kaasa abikaasa ning lisaks ka oma kaks last. Järgneb reisikirjeldus Julia sulest.

„Kui me Eestist 18. augusti varahommikul Bulgaaria poole teele asusime, oli ilm jahe ja vihmane. Kolm tundi hiljem Bulgaariasse saabudes oli ilm mõnusalt soe, temperatuur näitas 27 kraadi sooja. Peatusime Das Club Hotel Sunny Beach hotellis, kuhu jõudsime vara, umbes 11 paiku hommikul. Kuigi käepaelasid veel polnud, saime ennast juba erinevate karastusjookidega kosutada. Siiski tuli hotell meile kenasti vastu ja saime toad kätte 13.00 paiku.

Home3 teleteenus

Esimese päeva veetsime hotellis basseinide ääres. Hotelli toitlustust võiks võrrelda üks-ühele teiste soojamaa hotellides pakutavate söökidega. Kuna soovisin kogeda Bulgaaria köögi maitseelamusi, siis suundusime iga päev Nessebari linna erinevatesse pubidesse ja restoranidesse. Musta mere maitsete lainel olin terve reisi vältel – proovisime erinevaid mereande, liha, kana ja kalatoite, samuti pitsasid ja tänavatoitu.

Teeninduse tase on Nessebari linnas ja vanalinnas suurepärane. Teenindajad olid sõbralikud, naeratavad, jutukad ja tundsid huvi Eesti eluolude kohta. Tõsi küll, kui ütlesime, et oleme Eestist, siis tihtipeale vastati, et okei, soomlased… Kui hea teeninduse eest jootraha jätsime, siis järgmine kord söögikohast möödudes teenindajad tervitasid kui vana sõpra ja hakkasid juttu rääkima.

Nessebari turismipiirkonna öine melu on lihtsalt vapustav. Põhilisel ostutänaval, kus on ka rohkelt pubisid, restorane ja meelelahutust, oli meeletu rahvahulk poodlemas. Meeleolu ja atmosfäär olid suurepärased. Muusika mängis ja rahvas sõna otseses mõttes tantsis tänaval. Leian, et ka see oli fantastiline elamus omaette – näha ja kogeda seda tänavamelu.

Taksojuhid olid sõbralikud ja abivalmid: jagasid soovitusi, mida tasub külastada ja hoiatasid, et Nessebari vanalinnas tuleb isiklikel asjadel silma peal hoida. Jalutades vanalinnas, mis on uuest linnaosast autosillaga eraldatud, oleksin justkui sattunud antiikajastusse. Kõik müürid, vallid, ehitised, munakivitee ja mereäärne promenaad olid hästi restaureeritud, kõik tundus nii imeline. Tõeline elamus oli einestada mere ääres kui alla vaadates loksub laine vastu valliäärt. Imeline vaade.

Home3 teleteenus

Broneerisime ka laevareisi Mustal merel, mis kestis terve päeva ja sisaldas kalastamist, ujumist ja piknikku merel. Kohalikud bulgaarlased, kes laevareisi läbi viisid üks väga tore perekond: mees, naine ja poeg. Mees oli laevakapten, kes lubas kõiki külastajaid ka kaptenirooli, pani kaptenimütsi pähe ja lubas fotosid teha. Kogu laevareis möödus üliheas meeleolus, retro muusika mängis taustal, külastajad nautisid päikest, vaadet, kalastamise kogemust ja ujumist Mustas meres. Paadisillalt sai teha vettehüppeid ja kes soovis, sai ka veealust maailma uurida. Laeva perenaine grillis elava tulega sealsamas laeval liha ja kala, mis olid ülimaitsvad.

Bulgaaria must meri oli sel hetkel 29 kraadi soe, ülimõnus. Olime Sunny Beach avalikus rannas. Rahvast oli palju, kuid keegi polnud üksteisel seljas. Rannas olid ka rannabaarid ja lähedusesi ka ranna ostutänav. Olime iga päev rannas, ujusime ja nautisime päikest. Õhtul esines alati suuri lained, mille sees oli äge hullata. Ka see oli elamus omaette. Jäin väga väga rahule reisiga. Suur aitäh kogu Home3 perele reisi eest!“

 

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun